Analizētu pieprasījumu Indijas amatniecības un vara izstrādājumu objekti Rietumu pasaulē

Bija ceļo grupas metāla amatnieku sporādiski izkaisīti pa visu minerālu bagāts, cilšu jostas Indijas centrālās piemēram in cilšu rajonos Čhatisgara, Āndhra Pradēša, Vindheja pauguri reģionā, Orissa un Bengala. Šie nomadu metāla amatnieki, kas pieder sociāli zemākas kastas tiek saukti Dokra vai Dhokra.

Skaisti dekorēts dekoratīvie figūriņas dažādas formas un dizaina metāla un brassware ka šie dokras ražo / ražo ir pazīstami kā Dokra artefaktus vai Dokra kuģis.

Mūsdienās šie ceļo amatnieki ir atstājuši savu nomadu ieraduma aiz un ir izvēlējušies apmesties īpaši cilšu jostas Birbhum, Bankura, Purulija, Burdvana un Midnapore rajonos rietumu Bengālijas. Vienā brīdī, šie ceļo amatnieki bija izvēlējušies apmesties Rampur nomalē rajona galvenajā mītnē kādā no rajoniem Bengālijas; vēlāk tie pārvietoti uz jaunu pilsētu sauc Bikna.

Būt metāla Smita vai Kamar / karmakar Bengālijā nozīmē pieder zemākajam sociālā ranga vai hierarhijā. Šie metāla kalēji vai Dokra kamars noticis un joprojām gadās būt pie saņēmēja beigām cilvēku izsmiekls, izsmiekls, riebums un riebums, jo viņu sliktākas sociālās kastas / reitingi. Un tā viņi vienmēr ir spiesti dzīvot uz nelikumības robežas sabiedrībā, jo to zemās kastu un izvēlēto profesiju. Viņi ir labi un patiesi sociālo izstumtie.

Tomēr Bengālijas dokras kuri ir apmetušies uz leju vienā vietā, atstājot savu nomadu raksturu aiz, ir arī galvenokārt atstājuši savu tirdzniecību gads Dokra priekšmetus aiz kā arī. Pašlaik reiz plaukstoša nozare Dokra kuģa, pārdzīvojušais tikai tāpēc, ka atbalstu dažām ģimenēm, kas vēl nesadalītās šo tirdzniecību, jo to vienīgais iztikas avots, pat saskaroties ar galējo nabadzību un sociālo izraidīšanai.

Indijas valdībai ir jāuzņemas cēloni Dokra amatniecības un Dokra amatnieki par kara pamatiem, lai saglabātu šo mirst mākslas forma, kas ir vertīgi veicinājis bagātināšanu un veicināšanu tautas kultūru. Bet milzīgs pieprasījums rietumu kultūrā ir nodrošinājusi, ka Dokra kuģis nav mirt klusuma nāvi, drīzāk tā ir saņēmusi lielu stimuls un ir notikušas augšāmcelšanos.