Atpakaļ uz Aizmirsi mantojums Senās Indijas amatniecības – Dokra Rokudarbi Bengālijā

Tas nav noslēpums, ka Indijā – viena no visstraujāk jaunattīstības valstīm trešajā pasaulē – lepojas ar vienu no bagātākajām kultūras mantojumu visā pasaulē. Indija ir bijusi šūpulis viens no senākajiem un kulturāli, zinātniski, akadēmiski un varonīgi uzlabotas civilizācijām pasaules – proti, Indas ielejas civilizācija. Tas ir tikai dabiski, ka Indija joprojām saglabājusi dažus no vērtīgākajiem palicis tās bagāto pagātni.

Šeit es runāju par bagātīgu uzplaukumu dažādu rokdarbu dažādos stūros šo neticami valstī. Dokra amatniecības vai Dhokra māksla ir viens no šādiem unikāla amatniecības Indijas, kas aizsākās dienās Mohendžodaro. Viens no galvenajiem sēdekļu bijušas Indas ielejas civilizācijas.

Bet diemžēl tas neticami skaisti un prasmīga māksla metal izvēle pazīstams kā Dokra kuģis ir ātra par mazināties, lēnām, bet pastāvīgi iešana uz pirkstgaliem uz to pašu likteni, kas ir pieņemti, miljoniem citu rokdarbu pasaulē, kas ir lēni un klusi izmirst trūkuma dēļ patronāža, sponsorējuma, iedarbību un trūkums no amatniekiem.

Kas tas ir?

Tuvu 4500 gadus atpakaļ, tad amatnieki apmetās Mohendžodaro radīja bronzas figūriņas meitene dejo pose izmantojot kombināciju vaska tehniku ​​un metala izvēle. Šis kuģis ir raksturīga dīvaini, bet nekļūdīgs vitalitāti kopā ar patieso starkness kopā ar bezšuvju maisījums tradīciju. Viss lieti kopā formā mākslas.

Dokra kuģis ir masveida ventilators sekojošo zinātniekiem , mākslas cienītājiem gan ārvalstīs, kā arī Indijā. Dhokra māksla ir viena no visvairāk kāroto mākslas formām starp izglītotiem un labi informētiem kolekcionāriem mākslas visā pasaulē. Un tur ir kaut kas diezgan dīvaini par Dokra kuģi, kas ir tās USP – nav divu gabali šajā Indijas amatniecības ir līdzīgi. Katrs un katru gabals Dokra amatniecības ir unikāls.

Šī metalurģijas mākslas forma, kas ir balstīta Dokra amatniecības / Dhokra māksla ir vaska tehniku, kā tās dibināšanas. Kaut ka estētiski slīpi franču zvans. Un tas ir īpašs tādā ziņā, ka, neskatoties uz to viena no vecākajām Indijas rokdarbi, tas joprojām ir vismodernākā! Lielākā daļa mūsdienu tēlnieku priekšroku Dokra amatniecības pār citām tehnikām sculpting figūriņas un Dokra kuģis ir videi draudzīgi, kā arī.