Iegūšana Kinah Ar Rokudarbiem

Jebkas, kas neietilpst citās kategorijās tiek iemests šis kur to var izstrādāts sīkumi un pārdot tālāk par cieto peļņu. Galvenais, lai šī profesija tomēr nav atrast labākos objektus uz kuģiem, bet specializējas viena veida vienumu. Jo tur ir tik daudz dažādas šeit, no kuriem izvēlēties, tas var būt bīstami tikai kuģiem neatkarīgi no jums ir brīdī, nevis koncentrēties uz vienu konkrētu variantu.

Ko var iztasīt rokudarbu amatnieki? Pirmās, jums vajadzētu zināt, ko jūs varat darīt ar šo profesiju. Jūs parasti atrast, ka ienesīgāko preces ir auskari, kaklarotas un gredzeni, kas tiek izmantoti, lai veicinātu dažus mazus status, un kas parasti var iegūt tikai retos piedzīvojumus vai no amatniekiem. Katram varonim spēlē vajadzībām šiem par to vietās, un jūs varat piedāvāt dažas diezgan labas stat palielina ar viņiem. Lai izmantotu šo, lai gan, jums ir nepieciešams, lai savāktu dažas rotaslietas, kas ir rarest un visdārgāko mezglu spēli, lai iegūtu.

Bez tam, jums būs nepieciešams dažas cēlmetālus un labu summu Dievišķās Spēki un ēteri uz kuģiem augstāka līmeņa objektus. Tomēr, atšķirībā no citiem pārnesumu amatniecības profesiju, peļņas potenciāls ir visiem, bet garantēts ar šiem posteņiem, jo, cik lietderīgi tie ir. Es ieteiktu tiecamies augstāka līmeņa vienību, lai gan, un mēģina proc reti ones pirmās. Zemākā līmenī sīkumi var pārdot, bet garantējot peļņu ir daudz grūtāk.

Galdiņi un Bantītes Papildus smalkām metālu un dārgakmeņu jūs varat izdarīt kopā, ir vairāki dažādu priekšmetus jūs varat kuģiem ar šo profesijas, piemēram, lokus un rungām. Tos izmanto garīdznieki – abi ir nepieciešams savus ieročus, lai būt ļoti stat palielinājusi. Šī profesija ir laba izvēle, ja jums gadās būt viena no šīm divām klasēm, bet var arī būt izdevīga, lai kāds ar labu privāta veikalu plānu stratēģijas, lai pārdotu tos.

Ikvienam, kas vēlas rokdarbu amatniecību, galvenais ir pacietība. Jums būs nepieciešams labs laika un Kinah izlīdzināt profesiju līdz punktam rentabilitāti un, kad jūs tur nokļūt, jums būs nepieciešams atrast labu ieņēmumu plūsmu un pēc tam pārdot to uz to tikai. Bet, ja jūs varat darīt, ka, jums būs ļoti veiksmīga.