Kāpēc Ajona rokdarbi tik izdevīgi ?

Ko jūs varat amatniecības? Rokudarba amatnieki, pērkot pērles internetā, var padarīt loki, galdiņi un rotaslietas, piemēram, kaklarotas, gredzeni un auskari. Amatnieki var paļauties uz mežu (piemēram, Beluja) un dārgmetāliem (piemēram, sudraba), kā arī pērles un dārgakmeņiem (rozā kvarca, piemēram) par saviem produktiem. Ja vien jūsu mežzinis vai garīdznieka, tad loki un spieķi, iespējams, nevar būt, ka noderīga jums, tāpēc vienīgais citu iemeslu dēļ uzņemt rokudarba būtu, lai padarītu Kinah. Ir divi iemesli, kāpēc kāda prece Ajons varētu veikt augstas cenas, tie ir no posteņa retums. No klases, kas var izmantot objektu skaits.

Retums. Rotaslietas ir reta prece, ka bieži vien, ja vispār, un tā ir pieejama tikai kā atlīdzība par dažiem retiem viesiem. Tāpēc vienīgais labs avots pērļu kaklarotas, gredzeni un auskari no rokdarbu amatniekiem. Turklāt dārgakmeņiem nepieciešami, lai padarītu pērļu rotaslietas nav tik viegli savākt. Tas ir diezgan grūti atrast, un var iegūt tikai vienu reizi mezglā, atšķirībā viss pārējais, kas var tikt savākta 3 reizes.

Tas palielina daudz laika nepieciešams, lai savāktu pietiekami daudz materiālu par daudz mēģinājumiem. Daudz mēģinājumi ir nepieciešami, jo to, kā “proc” sistēma strādā Ajons, kas rada vairāk noderīgas zaļo un augstākās kvalitātes preces. Tas padara augsta līmeņa rotas posteņi ir ļoti grūti uz kuģiem, bet tas retums nozīmē lielāku peļņu amatniekiem.

Visas klases var izmantot rotaslietas ar pērles internetā. Lielākā daļa citu amatniecības profesiju ir specializējušies uz īpaši klasē. Piemēram, daži amatnieki var veikt ķēdes un plate bruņas, bet tikai priesteri un kareivis tipi var tos izmantot. Tomēr Rotaslietas var izmantot katrā klasē, un tas ir tikai statistika par rotaslietas posteni, kas nolemj, ja kāds ir nepieciešams, ka īpaša priekšmets.

Tas padara tirgu rotaslietas milzīgs. Ekonomikā, tas ir pazīstams kā piedāvājumu un pieprasījumu. Proti, ja kādas posteņiem ir liels pieprasījums, bet zemo piedāvājumu, tad posteņa cena iet uz augšu. Tātad, kad uzskaitot rokdarbu priekšmetus, tas nav prātīgi vienmēr uzskaitīt tos par zemāko cenu, mēģinot samazināja savu konkurentu, jo vairāk nekā iespējams, jums joprojām būs pārdot savu posteni ātri. Tātad ne tikai var rotaslietas atnest augstu cenu, bet arī pārdot ātri, jo skaits potenciālo klientu ir vairāk vai mazāk lietotāju bāzi serverī.

Tātad amatniecība un rokdarbi ir ļoti izdevīgi, ja jums koncentrēties uz kaklarotas , auskari un gredzeni. Tas prasa daudz pacietības, sakarā ar grūtībām vācot materiālus, kas nepieciešami daudzumā, un mēģinājumu skaitu, kas nepieciešami, lai proc labu objektu. Tomēr, kad esat sasnieguši maksimālo līmeni 450, un to iegūst dažas lielas rokdarbu receptes.