Pirkt un saglabāt Indijas amatniecības mākslu

Indija piedāvā bagātu tradīciju rokdarbu un katrs reģions specializējas dažādu mākslas formu. Šie rokdarbi ir veidojis kapteinis amatnieki par pieņemamām cenām, un katrs pirkums tieši veicina saglabāšanu skaistās mākslas formām Indijā. Vienano vietam, kur ir pieejāmi Indijas mākslas darbi – bižutērijas veikali.

Māksla ir lepnums un spēks Indijas, bet šīs tradīcijas iet izmiris, ja tie netiek atbalstīti un saglabāta. Indija ir daži no visvairāk sarežģīts rokdarbu tradīciju un katru amatnieku kopiena nāk no ilgu celma kapteinis amatnieki, kuri ir pasludināti šīs tradīcijas, lai nākamās paaudzes. Šodien, tomēr daudzas no šīm kopienām nevēlas, lai viņu bērni vēl mācās savu kuģi, jo nav iespējas pastāvīgi ienākumi praktizēt kuģi. Turklāt Indijas tirgus tagad pārpludināts ar sērijveidā ražotu preces no Ķīnas dažados bižutērijas veikalos, kas ir daudz lētāk nekā priekšmetus, kas izgatavoti ar rokām. Daudzi no dizainparaugu tradicionālo Indijas daiļamatniecības tekstilizstrādājumu, piemēram, ir atkārtot rūpnīcās un ir pieejami par ļoti lētu cenu. Par aušanas kopienas nevar konkurēt šajā līmenī, un tāpēc viņi paļaujas uz atbalstu zinošu patērētāju bāzi, kas ciena tradīcijas un augstas kvalitātes viņu roku darbs produktus. Ir daudzas nevalstiskās un bezpeļņas organizācijas, Indijā, kas strādā cītīgi, lai saglabātu mākslu un kultūru Indijā. Tās veicina amatnieki visā Indijā caur izstādēs un strādāt ar tiem, lai uzlabotu savu mārketinga spējas, paturot prātā videi draudzīgu un tradicionālās metodes rokdarbi ražošanu. Šādas programmas ļauj amatnieks kopienām pārdot savu produkciju tieši mazumtirdzniecības klientiem Indijā un nodot savas tradīcijas uz nākamo paaudzi.

Indijas amatnekiem kopienām izveidot plašu roku izstrādāts priekšmetus, tai skaitā roku austi lakati, ar rokām izšūti somas un apģērbu, rotaslietas, roku darbs papīra izstrādājumi un mājas rotājumi nosaukt tikai dažas. Katrs gabals ir izgatavots pēc senas metodes, kas ietver daudzus pasākumus. Amatnieki parasti strādā no savām mājām vai darbnīcās pie savām mājām, un viss ciems ir iesaistīts kādā no rokdarbu ražošanas aspekta.

Indija ir daudz aušanas kooperatīvus un katrs reģions specializējas dažāda veida viļņi. Tradicionāli, lielākā daļa no šiem kooperatīviem veikti Saris sievietēm Indijā valkāt. Šodien, kooperatīvi veikt plašu audumu un stilu, ieskaitot lakati, šalles, un platības apģērbiem. Bet aušanas metodes paliek tāds pats kā tie ir simtiem gadu, un katrs postenis ietver daudzus soļus ražošanai: no krāsošanas no dzijas nosakot stelles pie aušanas un rokas pinums ar pušķi. Visa sabiedrība saņem stabilu ienākumu no šīs produkcijas bižutērijas veikalos, un katrs produkts ir pārdomas par dziļu mākslinieciskās zināšanas un centību, kas ir raksturīgi šīm kopienām.

Ar rokām austi lakati, ir viena veida mākslas piederumiem, kas var būt nēsā gan vīrieši, gan sievietes. No roku šalles kvalitāte ir daudz pārāka par mašīnu izgatavoti šalles un auduma, kas tiek izmantots, tīras kokvilnas, zīda vai vilnas, ir ļoti izturīgs un ērti valkāt, un tai nav kaitīgas ietekmes uz vidi no sintētiskām šķiedrām, piemēram, viskozes un poliestera. Ir plašs klāsts skaistas zīda šalles tirgū vai ir pieejami tiešsaistē, kas ir roku austi no augstas kvalitātes zīda dzijas. Zīds ir ne tikai izturīga, bet arī izskatās eleganti, mīksts un spožs. Zīda dzija var austi ar kokvilnas vai vilnas dzija, lai sniegtu dažādas jūtas, svaru un tekstūru ar šalli.

Pamatiedzīvotāju mākslas formas Indija eksponāts bagāta kultūra, kas augstu vērtē iekšējo atpūtas, kas ļauj par amatniekiem, lai ražotu šādus neticami produktus ar šādu smalkām detaļām. Kultūra, kas augstu vērtē iekšējo nosvērtību ir kultūra, kas augstu vērtē meistarība. Katrs roku posteņa iegāde ir paziņojums par atbalstu šīm vērtībām mūsu pasaulē.

Katru reizi, kad jūs iegādājaties roku izstrādāts produkts bižutērijas veikalā no šiem iestāžu vai uzņēmumu veidiem, jums ir arī veicina attīstību amatnieki Indijā. Izvēlieties labāko interneta veikalu, kas pārdod zīda šalles sievietēm mūsdienu stilu un vairumtirdzniecības cenām.